Jak fungují kurzy

Chcete vědět víc o kurzech, které probíhají na ScioDoučování? Tak to jste tu správně, čtěte dál:

Všechny kurzy na ScioDoučování probíhají online. Kurzy jsou zaměřené na témata napsaná v popisu kurzu a všechny jsou vedené zábavnou, ale efektivní formou. Díky nízkému počtu účastníků má každý účastník dostatečný prostor k mluvení a procvičení všech jevů, lektor se může všem individuálně věnovat a s každým se zaměřit na to, co je třeba.​

Po registraci na ScioDoučování a zakoupení kurzu, který chcete navštěvovat, vás bude kontaktovat lektor, který daný kurz vede. Lektor vám do vašeho účtu na ScioDoučování, případně i na vaši e-mailovou adresu, zašle odkaz, na kterém bude kurz probíhat, přesný kalendář kurzu a případně vám také poskytne veškeré potřebné materiály. 

Pokud bude kurz zrušen ze strany Scio, např. nenaplnění kapacity, absence lektora atd, bude účastníkům vráceno 100% z uhrazené ceny kurzu.

Pokud bude kurz zrušen ze strany studenta, bude platba vrácena, ale budou účtovány stornopoplatky:

- do 1 týdne před počátkem kurzu - 0%

- 6 dnů až 1 den před počátkem kurzu - 50% z uhrazené ceny kurzu

- v den počátku kurzu, příp. v průběhu kurzu - 100% z uhrazené ceny kurzu

Na konci každého kurzu budou studenti požádáni o vyplnění dotazníku spokojenosti, abychom mohli na našich kurzech dále pracovat a zlepšovat jejich úroveň a kvalitu tak, aby v maximální míře pokryla potřeby účastníků.

Nejste si něčím jistí, potřebujete ještě dodatečné informace, chcete si něco ověřit, kontaktujte nás na doucovani@scio.cz nebo telefonem na 234 705 017. 

Jestli ještě váháte, koukněte na pár hodnocení, která nám napsali naši studenti. Vzdělávání u nás má smysl, je prakticky zaměřené, tzn. učíte se to, co budete opravdu potřebovat, a je efektivní, tzn. to, co se na našich kurzech naučíte, si budete pamatovat. Vrátit se do nabídky našich kurzů můžete kliknutím na tento odkaz: Chci kurz.